کارگاه تک مهارت آیلتس
کارگاه تک مهارتی آیلتس برای داوطلبین این آزمون که قصد دارند در مدت زمانی کوتاه، تکنیک‌های پاسخگویی به سوالات در بخش‌های مختلف امتحان آیلتس را فرا بگیرند، توصیه می‌شود
چرا باید در این کارگاه شرکت کنیم:
 • مدیریت زمان در آزمون آیلتس
 • یادگیری و مرور نکات مهم همراه با اساتید باتجربه‌ی سفیر
 • مرور مجدد نکات فراموش شده‌ی مربوط به هر مهارت
 • آشنایی با نمونه سوالات مربوط به آن مهارت
 • برگزاری کلاس به‌صورت کارگاهی و تمرین عملی
 • طراحی منحصر‌به‌فرد کلاس برای آن دسته از متقاضیان آیلتس که نیاز به نمره هفت به بالا دارند.

مهارت‌های یونی اسکیلز

کارگاه آموزشی آیلتس
(مهارت نوشتن)
Uni-Skills Writing

ورکشاپ‌های Writing در شاخه‌های Academic و General برگزار می‌شوند. شما با توجه به چیزی که در نظر دارید و شاخه مورد نظرتان می‌توانید در هر دوره‌ای که بخواهید ثبت‌نام کنید. در این دوره‌ها سوالات گوناگون Writing بررسی می‌شوند و شما برای روبه‌رو شدن با هر نوع سوالی آماده می‌شوید. استادان برجسته سفیر که در برگزاری ماک آیلتس هم دستی دارند، نکات مورد نظرشان را ریزبه‌ریز در اختیارتان می‌گذارند و خیال‌تان را تا حد زیادی برای آزمون اصلی راحت می‌کنند.

کارگاه آموزشی آیلتس (مهارت شنیدن)
Uni-Skills Listening

سوالات Listening در آزمون آیلتس ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. از طرفی در این مرحله از آزمون ممکن است با لهجه‌های مختلف و سرعت گفتار بالا مواجه شوید و همه‌ی این‌ها می‌توانند ترسناک باشند. در این مرحله انگار قرار است از پله‌های یک سرسره‌ی بلند، بالا بروید که اگر هول شوید یا حواس‌تان پرت شود با سر به زمین می‌خورید و هر چه در مدت یادگیری رشته بودید پنبه می‌شود. استادان سفیر فکر همه جا را کرده‌اند و تمام چالش‌هایی را که ممکن است، سر راه‌تان قرار بگیرند، پیش‌بینی کرده‌اند. در ورک شاپ آیلتس استادان سفیر تکنیک‌هایی برای پاسخ دادن به سوالات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما آموزش می‌دهند.
از طرفی در کارگاه فشرده آیلتس شما یاد می‌گیرید اگر در هنگام آزمون از سوالی رد شدید و جواب را گم کردید، چه عکس‌العملی داشته باشید و به سوالات چطور پاسخ دهید. خلاصه تمام نکات ریز و درشت Listening در این کارگاه منتظر شما هستند.

کارگاه فشرده آیلتس یک روزه
Uni Skills Reading

برای پاسخ به سوالات Reading ممکن است با چالش‌های زیر روبه‌رو شوید:
  کلمه‌ها و لغات ناآشنا
  متن‌های سنگین و تخصصی
  زمان کم و پاسخ‌گویی کُند
  آشنایی کم با نوع متن‌هایی که در انتظارتان است
  و…
در ورک شاپ آیلتس برای هر کدام از چالش‌های زیر، راهکار مناسب و فکرشده دریافت می‌کنید. استادان برجسته سفیر شما را با انواع متن‌های General و Academic آشنا می‌کنند، تفاوت‌ها و شباهت‌های بین این دو را برای‌تان باز می‌کنند و به‌ شما یاد می‌دهند چطور در کم‌ترین زمان به سوالات پاسخ بدهید.

کارگاه آموزشی آیلتس Uni-skills
مهارت Speaking

در این کارگاه نکاتی به شما یاد داده می‌شود که با استفاده از آن‌ها بتوانید هرچه بهتر و کامل‌تر در مورد ایده‌هایتان صحبت کنید. استادان کاربلد سفیر هم‌چنین نکته‌هایی را در مورد ساختارهای گرامری که بهتر است استفاده کنید به شما یاد می‌دهند. به‌علاوه شما با شرکت در این کارگاه می‌فهمید استفاده از چه نوع کلماتی می‌تواند نمره‌تان را بالاتر ببرد.

تقویم کارگاه‌های آیلتس

۲۵ شهریور

۹:۰۰ تا ۱۶:۳۰

با موضوع

Writing Task 1 Academic

مدرس کارگاه

آقای آریا مقیمی

محل برگزاری

شعبه صادقیه

۱ مهر

۹:۰۰ تا ۱۶:۳۰

با موضوع

Speaking

مدرس کارگاه

خانم آرزو خدادادی

محل برگزاری

شعبه شریعتی

۲۲ مهر

۹:۰۰ تا ۱۶:۳۰

با موضوع

Listening

مدرس کارگاه

خانم شهزاد رمضانی

محل برگزاری

شعبه انقلاب

۱۳ آبان

۹:۰۰ تا ۱۶:۳۰

با موضوع

Reading

مدرس کارگاه

آقای احمد سورانی

محل برگزاری

شعبه تهرانپارس

تماس با ما

جهت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمائید.

تمامی حقوق محفوظ می‌باشد.